EĞİTİM

EĞİTİM

ISO 19600 Uyumluluk Yöneticisi Eğitimi

Online başvurmak için tıklayınız ISO 19600 SERTİFİKASINA SAHİP OLMANIN  AVANTAJLARI
ISO 19600 Uyumluluk Yöneticisi Sertifikasına sahip olmanız, kuruluşunuzun yasal düzenlemelere ve sözleşmeden doğan yükümlülüklere uymasını sağlamanıza yardımcı olur. Kuruluşun uygulamalarını, mevzuatların sınırlamaları dahilinde belirli etik standartlara uygun olmasını sağlayarak değerlendirme ve sürekli geliştirme için yön göstermenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, herhangi bir uygunsuzluk alanını nasıl ele alacağınız ve gelecekteki uyum risklerine karşı nasıl korunacağınız konusunda öneride bulunacak uygun bilgilerden de haberdar olacaksınız. Uyum, itibarınız ve kariyer perspektifiniz için önemlidir. Uyumluluk Yönetim Sistemi önerilerine uyarak kuruluşunuzun uyumluluk programlarını sürekli olarak geliştirmesine destek olabilir ve uyumsuzluk riskini azaltabilirsiniz.
 
ORGANİZASYON KAZANIMLARI
Uyumluluk Yönetimi Sertifikası, kuruluşunuzun uyumluluk çerçevesinin en iyi uygulamalar ve ISO 19600 önerileriyle uyumlu olduğunu göstermektedir. Ayrıca, uyumluluk risklerini yönetmek için uygun bir çerçeve oluşturduğunuzu ve bunun müşterilere, çalışanlara ve diğer ilgili taraflara güven ve değer sağlamanın bir yolu olduğunu gösterecektir.
 
SERTİFİKASYON
Eğitim sonunda yapılacak sınavda başarılı olan katılımcılara “ISO 19600 Lead Manager /Uyumluluk Yöneticisi Sertifikası” personel akreditasyonuna tabi PECB  (Professional Evaluation & Certification Board) tarafından  verilecektir. Başarılı olamayanlar hazırlanıp tekrar sınava girebilirler.