EĞİTİM

EĞİTİM

ISO 31000 Risk Yönetici Eğitimi

Online başvurmak için tıklayınız

ISO 31000 PERSONEL BELGELENDİRİLMEYİN AVANTAJLARI

ISO 31000 Yöneticisi sertifikası, operasyonel verimliliği artırma, kurumsal riskleri tanımlama ve yönetme yeteneklerinizi kanıtlayacaktır. Kuruluşun karşı karşıya kalabileceği  risklerin tanımlanmasını, analiz edilmesini, iyileştirilmesini, değerlendirilmesini ve değerlendirilmesini kolaylaştıran uluslararası en iyi uygulamalara dayalı bir Risk Yönetimi Çerçevesi yapılandırmanızı sağlayacaktır.

Ayrıca, bu sertifikalandırma, faaliyet gösterdiğiniz kuruluşta yönetim tekniklerini geliştirecek, kişisel performansınızı ve esnekliğinizi geliştirecek farklı faktörleri analiz etmenize ve değerlendirmenize yardımcı olacaktır.

 

ORGANİZASYON KAZANIMLARINIZI YARARLARI

Risk Yönetimi, kuruluşunuzun belirsizliklerle dolu bir ortamda iyi bir performans sergilemek için riskleri etkin bir şekilde yönetmesini sağlayacak en iyi uygulamalara dayalı etkin bir Risk Yönetimi Programı oluşturmasını sağlar.

Risk Yönetimi, başarı için önemli bir faktördür ve stratejik ve operasyonel planlama, yönetim kararları ve yönetişimin önemli bir parçasıdır.

 

SERTİFİKASYON

Eğitim sonunda yapılacak sınavda başarılı olan katılımcılara “ISO 31000 Risk Yöneticisi Sertifikası” personel akreditasyonuna tabi PECB  (Professional Evaluation & Certification Board) tarafından  verilecektir. Başarılı olamayanlar hazırlanıp tekrar sınava girebilirler.