Kurumsal

KURUMSAL

Hakkımızda

ICC Uluslararası Danışmanlık;
şirketlerimizin ulusal ve uluslararası rekabet gücünün artırılarak ülkemiz ekonomisinin kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla 1997 yılında kurulmuştur.  Sadece ülkemizde  değil, uluslararasılaşarak kurumsallaşmasını  yurt dışında da sağlayan bir Türk danışmanlık şirketi olarak ilerlemeyi amaç edinmiştir.
 
Bu amaç doğrultusunda kurulduğu yıldan beri AB’nin ve Asya’nın önde gelen danışmanlık ve eğitim firmaları ile iş birliği yapmış ve birçok önemli projede birlikte görev almıştır. Ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Newyork’ta bulunan temsilcileri ile uluslararasılaşmanın adımlarını atmıştır. 
 
Hizmet kalitesinde sürekli gelişimi ilke edinen ICC; sektör liderliği yarışında istikrarlı bir yer edinmiş ve gerek kamu sektöründe, gerekse özel sektörde 150’den fazla kuruluşa danışmanlık hizmetleri sunmuştur. 
 
ICC, uluslararası bilgi, birikim ve deneyime önem veren bir danışmanlık şirketi olarak global anlayışla hizmet üretmeyi ilke edinmiştir. Personelimizin birçoğu gerek ülkemizde ve gerekse de uluslararası birçok projede deneyim edinmiş, denetim, değerlendirme ve danışmanlık alanında yetkinliklerini geliştirmişlerdir.
 
ICC, Uluslararası Yönetim Danışmanlığı Enstitüleri Konseyi (ICMCI–www.icmci.org) ve Türkiye Yönetim Danışmanları Derneği (YDD–www.ydd.org.tr) tarafından kabul ve ilan edilmiş “mesleki standartlar ve etik davranış yüklenimleri”ne uymayı benimsemiştir.
 
Turquality konusunda yetkili danışmanlık şirketi olarak Turquality danışmanlığında başarılı uygulamalara sahip bir şirkettir. Bu kapsamda müşterilerinin Turquality tarafından onaylanması sürecinde destek vermektedir.